ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΥ
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΔΗΜΟΥ
Αρχική arrow Μέλη Δ.Σ.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ / Επιτροπές
Φίλτρο: Σειρά ταξινόμησης: Εμφάνιση #:
ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

1.Πρόεδρος του νομικού προσώπου ορίζεται ο κ. ΒΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΑΒΡΑΜΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

2.Αντιπρόεδρος ορίζεται ο  κ. ΡΩΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΔΟΝΤΣΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

 

ΜΕΛΗ:

1. Ο κ. ΒΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΑΒΡΑΜΙΚΑ ΣΤΕΦΑΝΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

2. Ο κ. ΡΩΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΔΟΝΤΣΟ ΧΡΗΣΤΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

3. Ο κ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Δημοτικός Σύμβουλος (της μείζονος μειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (της μείζονος μειοψηφίας)

4. Ο κ. ΤΣΑΡΚΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ δημότης (ελάσσονος μειοψηφίας) με αναπληρώτρια του την κα. ΑΜΠΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ δημότης (ελάσσονος μειοψηφίας)

5. Ο κ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Διευθύντρια σχολικής μονάδας ΓΕΛ Αριδαίας, με αναπληρωτή του τον κ. ΟΡΛΗ ΑΝΔΡΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ Διευθυντής σχολικής μονάδας 1ου Γυμνασίου Αριδαίας

6. Ο κ. ΑΣΤΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ Διευθυντής σχολικής μονάδας 2ου ΕΠΑΛ Αριδαίας, με αναπληρωτή του τον κ. ΜΗΤΡΕΝΤΣΗ ΙΩΑΝΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Διευθυντής σχολικής μονάδας 1ο ΕΚ Αριδαίας.

7. Ο κ. ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ εκπρόσωπος του συλλόγου γονέων Γενικού Λυκείου Αριδαίας, που είναι η μεγαλύτερη σχολική μονάδα, με αναπληρώτρια του την κα ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων Γενικού Λυκείου Αριδαίας.

8. Η ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ εκπρόσωπος των μαθητικών κοινοτήτων, με αναπληρώτριά της την  ΝΑΖΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9.Η κ. ΜΠΕΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ δημότης με εμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης με αναπληρωτή του την κ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ δημότης με εμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης

 

 

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

1.Πρόεδρος του νομικού προσώπου ορίζεται ο κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΣΑΒΒΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας).

2.Αντιπρόεδρος ορίζεται ο κ. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρώτρια του την κα. ΖΙΑΚΑ – ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ  Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας).

 

 ΜΕΛΗ:

1. Ο κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

2. Ο κ. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας) με αναπληρώτρια του την κα. ΖΙΑΚΑ – ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ  Δημοτικός Σύμβουλος (πλειοψηφίας)

3. Ο κ. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημοτικός Σύμβουλος (της μείζονος μειοψηφίας) με αναπληρωτή του τον κ. ΘΕΟΔΩΡΊΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΣΥΜΕΩΝ Δημοτικός Σύμβουλος (της μείζονος μειοψηφίας)

4. Η κα. ΜΙΣΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ πολίτης με την αρμοδιότητα του δημότη (ελάσσονος μειοψηφίας) με αναπληρώτρια της την κα. ΖΟΥΡΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ  πολίτης με την αρμοδιότητα του δημότη (ελάσσονος μειοψηφίας)

5. Ο κ. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ δημότης με εμπειρία    στο χώρο της εκπαίδευσης με αναπληρώτρια του την κα. ΣΙΩΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ δημότισσα μεεμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης

6. Η κα. ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΛΕΑΝΘΗ δημότισσα με εμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης με αναπληρώτρια της την κα. ΒΑΜΒΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ δημότισσα με εμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης

7. Ο κ. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ Διευθυντής σχολικής μονάδας 1ου Δημοτικού Σχολείου Αριδαίας, Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης με αναπληρωτή του τον κ. ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Διευθυντής σχολικής μονάδας 4ου Δημοτικού Σχολείου Αριδαίας, Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

8. Ο κ. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Διευθυντής σχολικής μονάδας Δημοτικού Σχολείου Εξαπλατάνου, Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης με αναπληρωτή του τον κ. ΝΑΤΣΚΟ ΧΡΗΣΤΟ Διευθυντής σχολικής μονάδας Ειδικού Σχολείου Αριδαίας, Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

9. Η κα. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ εκπρόσωπος του συλλόγου γονέων (πρόεδρος του συλλόγου) 3ου Δημοτικού Σχολείου Αριδαίας που είναι η μεγαλύτερη σχολική μονάδα, πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης, με αναπληρωτή της τον κ. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗ του ΓΕΩΡΓΊΟΥ εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων (αντιπρόεδρο του συλλόγου) 3ου Δημοτικού Σχολείου Αριδαίας.

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Εκτύπωση

1. Εκπρόσωπος του Δήμου Αλμωπίας ο δημοτικός σύμβουλος κ. Ζαχαριάδης Κωνσταντίνος του Ευτυχίου ως  

    Πρόεδρο της Επιτροπής, με αναπληρωτή του τον δημοτικό σύμβουλο κ. Σαββίδη Γεώργιο του Λαμπριανού

 

2.      Εκπρόσωποι των παραγωγικών τάξεων:

      α) από την Ένωση Αγροτικού Συν/σμου Αλμωπίας Τακτικό τον κ. Τζεχελίδη

          Κυριάκο του Στεφάνου με αναπληρωτή του τον κ. Ιωαννίδη Ανέστη του Δημητρίου,

      β) από τον Εμπορικό – Βιοτεχνικό & Επαγγελματικό Σύλλογο Αριδαίας Τακτικό

         τον κ. Ρίζο Νικόλαο του Ηλία με αναπληρώτρια του την κα Ταγάρη

         Στεφανία του Αναστασίου.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

Α. Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης ορίζεται ο Δήμαρχος, κ. Μπινος Δημήτριος

Β. Η σύνθεση των μελών της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης του Δήμου Αλμωπίας  ορίζεται ως ακολούθως:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΦΟΡΕΑΣ

 

1

ΤΑΚΤΙΚΟΣ: ΑΛΙΑΚΟΖΟΓΛΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΟ του  ΧΡΗΣΤΟΥ 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ

2

ΔΕΜΕΣΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ

3

 

ΤΑΚΤΙΚΟΣ : ΡΙΖΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ:  ΑΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2ΟΥ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ  ΑΡΙΔΑΙΑΣ

4

ΤΑΚΤΙΚΟΣ:  ΛΟΥΣΤΑ   ΕΛΕΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΑΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 1ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5

ΣΗΦΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΚΡΩΝ ΥΔΡΟΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

6

ΜΠΕΤΣΟΣ  ΤΑΣΟΣ

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ «Ο ΑΡΙΩΝ»

7

 

ΚΟΥΚΛΙΔΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ

ΕΥΞΕΙΝΟΥ  ΛΕΣΧΗΣ  ΑΛΜΩΠΙΑΣ

8

ΤΑΚΤΙΚΟΣ : ΤΖΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΣΑΝΤΖΑΚΗΣ  ΘΩΜΑΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ

9

ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ       «ΟΙ ΑΛΜΩΠΕΣ»

10

ΤΑΚΤΙΚΟΣ : ΓΚΛΑΒΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΚΟΤΣΙΔΗ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ -  ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟΣ &  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

11

 ΤΑΚΤΙΚΟΣ :   ΤΣΑΡΚΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΒΛΑΧΟΥ  ΚΛΕΙΩ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

 

12

ΤΑΚΤΙΚΟΣ :   ΝΙΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ  ΚΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ν. ΠΕΛΛΑΣ

13

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΣ :   ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ: ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΡΙΔΑΙΑΣ  (Φ.Ο.Α.)

14

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΣ :   ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ:   ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ   ΠΑΥΛΟΣ του ΤΑΚΗ

ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ – ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΠΡΟΜΑΧΩΝ

15

 

 

ΓΟΥΔΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΛΑΖΑΡΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΡΑΤΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ    ΣΤΡΑΤΟΥ  (ΕΑΑΣ)   Ν. ΠΕΛΛΑΣ

16

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

 

ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΠΟΝΤΙΩΝ (Μ.Σ.Π.)  ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ «ΕΛΕΝΗ  ΤΟΞΙΔΟΥ»

17

ΤΑΚΤΙΚΟΣ: ΧΙΣΚΑΚΗ  ΜΕΛΙΤΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ:  ΜΗΤΡΑΚΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2ΟΥ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

18

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΣ: ΧΙΣΚΑΚΗ  ΜΕΛΙΤΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ:  ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ  (ΣΔΜΑ)

ΔΗΜΟΤΕΣ

 

19

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

20

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΗΣ

21

ΣΑΜΑΡΑΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

22

ΦΙΝΤΙΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΔΗΜΟΤΗΣ

23

ΤΖΗΝΤΖΙΦΥΛΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

24

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

25

ΤΣΙΜΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

26

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΣΤΑΘΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

27

ΤΟΥΦΕΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

28

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του ΗΡΑΚΛΗ

ΔΗΜΟΤΗΣ

29

ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

30

ΚΟΝΤΑΚΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

31

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

32

ΔΟΥΜΑΝΙΔΗΣ  ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

33

ΠΟΛΥΞΕΝΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

34

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΗΣ

35

ΣΑΠΑΚΟΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΠΕΤΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΗΣ

36

ΔΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 

 

ΔΗΜΟΤΗΣ


     

 

Γ. Η διάρκεια της θητείας της δημοτικής επιτροπής διαβούλευσης θα ισχύσει για την περίοδο 2014-28/2/2017  σύμφωνα με το άρθρο 282 παρ. 16 του Ν. 3852/2010.

Δ. Η συμμετοχή στην επιτροπή είναι εθελοντική και άμισθη.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΟΣ

 

Τακτικά Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής Δήμου Αλμωπίας:

1.      Γεωργίου Χρήστος

2.      Δόντσος Χρήστος

3.      Βέσκος Δημήτριος

4.      Κετικίδης Ιωάννης

5.      Καλδερεμτζή Δέσποινα

6.      Σηφάκης Γιάννης

 

Αναπληρωματικά Μέλη Επιτροπής Ποιότητας Ζωής Δήμου Αλμωπίας:

1.        Αβραμίκας Στέφανος

2.        Ρώσσης Ιωάννης

3.        Σαββίδης Γεώργιος

4.        Ιωαννίδης Ιωάννης

5.        Μπαγκή Αικατερίνη
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1.ΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

1.ΤΣΙΜΤΣΙΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          (ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ)

2.ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                   (ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ)

3.ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 (ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ)

4.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ)

5.ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

6.ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         (ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ)

 

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Εκτύπωση

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ  (ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1.ΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ (ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΙ)

1.ΑΒΡΑΜΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2.ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5.ΤΣΙΜΤΣΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 
Δήμαρχος (3 στοιχεία)
Πρόεδρος Δ.Σ. (1 στοιχείο)
Αντιδήμαρχοι (6 στοιχεία)
Δημ. Συμβούλιο (1 στοιχείο)
Πρόεδροι Τοπικών Κοινοτήτων (1 στοιχείο)
Μέλη Δ.Σ. (1 στοιχείο)
 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΕΡΓΑ ΔΗΜΟΤΩΝ
Έρευνα Απόψεων
banner_diavgia.png